Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Dnia 26 czerwca 2026r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Cała społeczność szkolna odświętnie ubrana spotkała się w auli szkoły. Dyrektor szkoły Pani mgr Anna Ciszewska wręczyła nagrody za sukcesy w nauce i za osiągnięcia w konkursach. Następnie uczniowie klas siódmych i ósmych wystąpili na scenie.

Wszyscy pięknie wyglądali, a atmosfera była bardzo miła. W niektórych oczach pojawiły się łzy wzruszenia.

Żegnaj szkoło!

Udanych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!