(32) 262 26 14 sekretariat@sp3.dg.pl 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Józefa Mireckiego 1
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Dnia 26 czerwca 2026r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Cała społeczność szkolna odświętnie ubrana spotkała się w auli szkoły. Dyrektor szkoły Pani mgr Anna Ciszewska wręczyła nagrody za sukcesy w nauce i za osiągnięcia w konkursach. Następnie uczniowie klas siódmych i ósmych wystąpili na scenie.
Wszyscy pięknie wyglądali, a atmosfera była bardzo miła. W niektórych oczach pojawiły się łzy wzruszenia.
Żegnaj szkoło!
Udanych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!

